Winter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Winter World

RPG forum
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Да разменим банери (:
The Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Icon_minitimeЧет Юли 11, 2013 2:23 pm by Gwenhyvar Baldwin

» Кейт Паркър
The Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Icon_minitimeНед Сеп 30, 2012 12:39 pm by Кейт Паркър

» Катрин Евънс
The Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Icon_minitimeВто Яну 10, 2012 8:39 pm by Katharina Valerion

» Флореция, Италия, две години по-рано.
The Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Icon_minitimeПет Яну 06, 2012 3:59 pm by Katharina Valerion

» Марлена Примроуз
The Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Icon_minitimeПет Яну 06, 2012 3:07 pm by Katharina Valerion

»  Loraine Hotel
The Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Icon_minitimeПет Яну 06, 2012 8:16 am by Paola Vannecker

» Другарче за РП
The Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Icon_minitimeСря Яну 04, 2012 6:37 am by Т.Sparrow

» Флууд владение
The Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Icon_minitimeВто Яну 03, 2012 8:06 pm by Paola Vannecker

»  Коя песен слушате в момента?
The Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Icon_minitimeПон Яну 02, 2012 6:17 pm by Paola Vannecker

Top posters
Angelique Roux Chevalier
The Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Vote_lcapThe Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Voting_barThe Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Vote_rcap 
Gwenhyvar Baldwin
The Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Vote_lcapThe Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Voting_barThe Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Vote_rcap 
Paola Vannecker
The Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Vote_lcapThe Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Voting_barThe Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Vote_rcap 
Katharina Valerion
The Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Vote_lcapThe Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Voting_barThe Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Vote_rcap 
Хенри Фицрой
The Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Vote_lcapThe Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Voting_barThe Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Vote_rcap 
Ariyah Daemos Bloodroyal
The Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Vote_lcapThe Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Voting_barThe Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Vote_rcap 
Joseph Blackwell
The Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Vote_lcapThe Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Voting_barThe Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Vote_rcap 
Т.Sparrow
The Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Vote_lcapThe Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Voting_barThe Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Vote_rcap 
Амбър Виваскес
The Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Vote_lcapThe Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Voting_barThe Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Vote_rcap 
Isaak Dunn
The Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Vote_lcapThe Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Voting_barThe Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Пон Дек 05, 2011 7:27 pm

 

 The Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
The Huntsman

The Huntsman


Брой мнения : 13
Join date : 11.12.2011

The Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Empty
ПисанеЗаглавие: The Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн   The Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Icon_minitimeНед Дек 11, 2011 5:17 pm

The Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Tumblr_lvy92lC6x11qjdibuo1_500
Уилиям Греъм Уелдърн,познат най-вече като Ловеца.

Човек

30 години



" Какво е да носиш името Уелдрън? За мен най-адекватното описание, което изниква неканено в ума ми сега е непоносим това, бреме по-непосилно от сизифовото. Заедно с него, ръка за ръка, като две сестри върви онази отрова, която бушува в нас, кипи, не ни дава мира, крещи. Познаваме я под името мъст. Дори на сън я чувам да шепти гальовно като любовница в ухото ми: “ Прослави рода си, Уилиям, овенчай се с лаври. Довърши я. Да, нея, онази Шевалие.”
Още помня деня, в който дядо ми ме заведе в подземието на старото ни, извъградско имение. Винаги в ума ми тази сграда бе изглеждала необяснимо страховита и именно тогава, в онзи студен ноемврийски следобед на четиринадесетия ми рожден ден разбрах защо.
Когато пристъпих прага на ме обзе неосъзната паника, която ме караше да чувствам ръцете си слаби и изтръпнали. Едва не изтървах книгата и ножа, които стария Уелдрън ми подаде. Няма да забравя и миризмата на стара кожа и билки, която витаеше във въздуха, скърцането на тежката дъбова врата, бледата, призрачна светлина на фенера, която падаше на отрупаната с папируси маса.
Това, което дядо ми бе започнал, покойния ми баща продължи. Странното в случая бе, че неделите, прекарани в тренировки на ръкопашен бой, стрелба с лък и заучаване на латински текстове на изуст ми се струваха необяснимо нормални, в реда на нещата, сякаш това беше нещо, което трябваше на всяка цена да преживея, карма дори.
Очевидно след такова детство, най-логичното нещо бе да постъпя в полицейската академия. Нищо чудно, че завърших с отличие. Не бях и все още не съм от онези типове, които лесно се социализират. Не говоря много, шумните места и многото хора ме потискат.
Ако трябва да посоча повратна точка в живота ми, то това със сигурност ще е смъртта на баща ми. Не само защото тогава осъзнах, че нищо друго, освен честта на рода Уелдрън не е от значение, но и защото именно този факт ми напомни, че само аз и единствено аз,като единствен пряк наследник на ловния род, съм човека, от когото зависи изпътлнението на мисията, пренасяна от баща на син през вековете... "
Върнете се в началото Go down
Katharina Valerion

Katharina Valerion


Брой мнения : 181
Join date : 05.12.2011

The Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн   The Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн Icon_minitimeНед Дек 11, 2011 6:20 pm

Одобрен и добре дошъл! ^^
Върнете се в началото Go down
 
The Huntsman a.k.a. Уилиям Греъм Уелдърн
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Winter World :: Герои :: Създай персонаж-
Идете на: