Winter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Winter World

RPG forum
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Да разменим банери (:
It's Laertes, bitch. Icon_minitimeЧет Юли 11, 2013 2:23 pm by Gwenhyvar Baldwin

» Кейт Паркър
It's Laertes, bitch. Icon_minitimeНед Сеп 30, 2012 12:39 pm by Кейт Паркър

» Катрин Евънс
It's Laertes, bitch. Icon_minitimeВто Яну 10, 2012 8:39 pm by Katharina Valerion

» Флореция, Италия, две години по-рано.
It's Laertes, bitch. Icon_minitimeПет Яну 06, 2012 3:59 pm by Katharina Valerion

» Марлена Примроуз
It's Laertes, bitch. Icon_minitimeПет Яну 06, 2012 3:07 pm by Katharina Valerion

»  Loraine Hotel
It's Laertes, bitch. Icon_minitimeПет Яну 06, 2012 8:16 am by Paola Vannecker

» Другарче за РП
It's Laertes, bitch. Icon_minitimeСря Яну 04, 2012 6:37 am by Т.Sparrow

» Флууд владение
It's Laertes, bitch. Icon_minitimeВто Яну 03, 2012 8:06 pm by Paola Vannecker

»  Коя песен слушате в момента?
It's Laertes, bitch. Icon_minitimeПон Яну 02, 2012 6:17 pm by Paola Vannecker

Top posters
Angelique Roux Chevalier
It's Laertes, bitch. Vote_lcapIt's Laertes, bitch. Voting_barIt's Laertes, bitch. Vote_rcap 
Gwenhyvar Baldwin
It's Laertes, bitch. Vote_lcapIt's Laertes, bitch. Voting_barIt's Laertes, bitch. Vote_rcap 
Paola Vannecker
It's Laertes, bitch. Vote_lcapIt's Laertes, bitch. Voting_barIt's Laertes, bitch. Vote_rcap 
Katharina Valerion
It's Laertes, bitch. Vote_lcapIt's Laertes, bitch. Voting_barIt's Laertes, bitch. Vote_rcap 
Хенри Фицрой
It's Laertes, bitch. Vote_lcapIt's Laertes, bitch. Voting_barIt's Laertes, bitch. Vote_rcap 
Ariyah Daemos Bloodroyal
It's Laertes, bitch. Vote_lcapIt's Laertes, bitch. Voting_barIt's Laertes, bitch. Vote_rcap 
Joseph Blackwell
It's Laertes, bitch. Vote_lcapIt's Laertes, bitch. Voting_barIt's Laertes, bitch. Vote_rcap 
Т.Sparrow
It's Laertes, bitch. Vote_lcapIt's Laertes, bitch. Voting_barIt's Laertes, bitch. Vote_rcap 
Амбър Виваскес
It's Laertes, bitch. Vote_lcapIt's Laertes, bitch. Voting_barIt's Laertes, bitch. Vote_rcap 
Isaak Dunn
It's Laertes, bitch. Vote_lcapIt's Laertes, bitch. Voting_barIt's Laertes, bitch. Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Пон Дек 05, 2011 7:27 pm

 

 It's Laertes, bitch.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Laertes.

Laertes.


Брой мнения : 33
Join date : 17.12.2011

It's Laertes, bitch. Empty
ПисанеЗаглавие: It's Laertes, bitch.   It's Laertes, bitch. Icon_minitimeСъб Дек 17, 2011 9:47 am

It's Laertes, bitch. 9u8ch5
[ Joseph Morgan ]

ИМЕ
Лаерт. И понеже съм в абсолютно неведение за фамилията ми, в ролята на такава използвам името Форигнър ( любимата ми рок група).

ГОДИНИ
Двадесет и пет.

ВИД
Човек със способността да вижда, усеща и управлява енергийните полета (аурите) на всички живи същества и предмети.

It's Laertes, bitch. Joseph-Morgan-joseph-morgan-21646647-100-100

ИСТОРИЯ
Само след като изгубим всичко, сме свободни да правим каквото и да е...
Откъде да започна? О, сетих се – от никъде!
Съжалявам брато. Просто няма никакъв шанс да ти разкажа личната си драма. Никакъв. Не сме толкова близки, че да опра чело на рамото ти и да си излея душата, нито съм такъв тип. Ще трябва да се задоволиш само с това, което знаеш от слуховете и клюките, които може и да са верни,a може и да не са.
Говори се, че по народност съм руснак и името и е Виктор Салински, и когато съм бил на тринайсет умирам при един инцидент. Умирам в буквалния смисъл. Официално съм бил мъртъв цели три минути. Неуспешно са се опитвали да ме върнат към живот и накрая са ме обявили за мъртъв, а аз през това време съм имал едно от онези клиширани ПБС-та (Преживявания Близки до Смъртта) с тъмния тунел, светлината... пълна програма. Точно три минути по-късно аз съм бил възкръснал, променен, и вече съм имал тази моя малка способност да виждам и контролирам енергийните полета (аурите) на другите.
Друга версия гласи, че всъщност съм роден в Египет, в бедно семейство на баща алкохолик и майка невротичка, и като момче съм се бил забъркал в някаква каша, която е можела да ми коства живота. Точно преди да ме пречукат, аз съм бил призовал някакъв демон (същият източник твърди, че баба ми е била много мощна вещица), който ми е дал тази сила, за да се справя с тези, които са искали да ме убият. Но след време демонът бил поискал нещо от мен в замяна на тези способности. Нещо, което аз не съм искал да му дам, затова съм прикрил следите си и съм избягал далеч от Египет, далеч от демона.
Вие избирате на какво ще вярвате. Аз лично бих избрал историята с Египет – по-интересна е. Но не се отчайвайте – има и още истински истории за моето минало.
До колкото си спомням, имаше една, според която ангел ме е бил дарил с тази дарба, за да се боря със злото и да бъда нещо като наемник на Бога. Човекът, който я разказваше звучеше толкова убеден, че явно повечето хора в малкото селце са му повярвали и ми се наложи да се омета, преди да ме бяха издигнали на пиедестал и да ми бяха лепнали етикета „месия”. Аз винаги трябваше да стоя в сенките, не трябваше да ме забелязват.
Можете да чуете още хиляди и хиляди такива непотвърдени истории... Дори, ако искате, можете да добавите нещо от себе си и да съчинявате на воля – нямам нищо против креативните прояви.
Но, защото все пак трябва да започна отнякъде, ще ви издам един малък факт за себе си.
Не помня нищо от шестнайстия си рожден ден насам. Един ден просто се събудих в една стая в луксозен петзвезден хотел, без да мога да си спомня защо съм тук, какво се бе случило... Най-лошото беше, че в спомените ми също липсваше жизненоважната информация за името ми, годините, всичко... Единствената следа, която имах, беше някакво потъмняло от прегъване листче, върху което бяха надраскани дата, име и някакъв телефонен номер. В абсолютен шок и недоумение откраднах малко монети от една дама, която минаваше покрай стаята ми, и изтичах на улицата, където се шмугнах в първата телефонна кабина и набрах номера, изписан на хартишката. Тогава нещо в джоба на якето ми запищя. Преджобих се и намерих мобилен телефон.
Това беше моят номер.
Моето име.
И моята дата на раждане.
Осъзнавайки това, в главата ми изникнаха няколко налудничави спомена, които звучат още по-откачено, ако бъдат казани на глас.
Уно: Бях толкова убеден, че такива неща като вампири съществуват (само, че не светят на слънце), колкото бях убеден, че земята е кръгла. Даже по-убеден.
Дос: Имах завидни знания по митология, история, химия; владеех няколко бойни искуства и знаех испански, немски, иврит (еврейски) и латински.
Трес: Знаех, че двата ножа, които намерих затъкмени за глезените ми, можеха да убият всяко свръхестествено създание, освен ангел.
Куатро: Невероятния Cadillac 'Eldorado', модел от 1959 година, паркиран пред хотела, беше мой.
Хм...

It's Laertes, bitch. 11


ХАРАКТЕР
Цвете от луната, ти ако желаеш, ще откъсна аз за теб...
Огън и лед. Черно и бяло. Аз съм и като котка, и като мишка; и като лъв, и като агне.
Не мога да кажа как изглеждам отстрани, защото, макар и заобиколен от хора, аз съм сам. Приятелството не ми е нещо много познато понятие и споделянето за мен крие изключително много опасности. Затова и аз попринцип се движа в сенките, търсейки истината за себе си, а голямото черно мастилено петно, капнало върху миналото ми, ме преследва като сянка. Но ако някой ме накара да се самоопределя, бих изказал предположение, че в очите на другите може би съм ексцентричен. С чувство за хумор. Да, наистина се шегувам дори тогава, когато не е време за шеги, и съм крайно саркастичен. Под остроумието и умелата си актьоркса игра (Робър де Ниро спокойно може да върви по дяволите) крия терзанията си. Понякога съм крайно циничен, а понякога се държа като протеже на руската аристокрация. Понякога мога така да се слея със стените, че да забравиш за мен, а понякога правя откачени неща, които привличат внимание. Общо взето съм човек на крайностите. Почти невъзможно е да ме ядосаш, защото имам змийско търпение, но ако направиш невъзможното (а ти едва ли ще го направиш), пали кеца и дим да те няма, защото иначе си ходещ некролог. Не прощавам. И съм доста изобретателен, що се отнася до отмъщения. Ако настъпиш гордостта ми, става зле, защото това е слабата ми страна. Няма да се обидя (обиждането е пълна загуба на време), но ще ти го върна така, че да се чудиш откъде ти е дошло.
Иначе не мога да търпя несправедливости и се намесвам моментално, ако стана свидетел на такива. Лесно можеш да си изпросиш помощта ми, стига да знаеш как.


It's Laertes, bitch. Tumblr_lqen24Veg31qka3as

ВЪНШЕН ВИД
Колко точно съм висок, не мога да кажа. Не съм се мерил. Имам тъмноруса, късо подстригана коса, която мени оттенъците си според светлината. Сиво-сините ми очи са следващото ми по сила оръжие, след малката ми способност - погледна ли с тях някой, сякаш надниквам в душата му. Имам плътни устни и чиста кожа. Обикновено можеш да ме забележиш облечен небрежно, с дънки, тениска, кецове и чифт ретро очила.

ДОПЪЛНИТЕЛНО
Имам слабост към класическия рок и в колата ми е пълно с касетки на Led Zeppelin, AC/DC, Foreigner, Queen, The Rolling Stones, Accept...
Отделно от касетките имам mp4-ка със слушалки, които почти винаги са на ушите ми (затова понякога изобщо не обръщам внимание на някой, който иска да ми каже нещо).
Единственото ми имущество е колата, чанта с дрехи, една чанта с окултни принадлежности (стар вещерски гримоар, разни кристали, оръжия за пречукване на свръхестествени копелета и други предмети и талисмани с магически способности), мини лаптопче и очукани мобилен телефон.
Добър фалшификатор съм и още по-собър лъжец.
Пътувам навсякъде и почти не се задържам на някое място повече от месец, а парите си изкарвам от измами, покер, продаване на портрети на улицата, наркотици и още хиляди други занимания.



It's Laertes, bitch. Joseph-joseph-morgan-27349620-131-130
Върнете се в началото Go down
Katharina Valerion

Katharina Valerion


Брой мнения : 181
Join date : 05.12.2011

It's Laertes, bitch. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: It's Laertes, bitch.   It's Laertes, bitch. Icon_minitimeСъб Дек 17, 2011 9:55 am

Одобрен и добре дошъл! ^^
Върнете се в началото Go down
 
It's Laertes, bitch.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Winter World :: Герои :: Създай персонаж-
Идете на: