Winter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Winter World

RPG forum
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Да разменим банери (:
Една от тесните преки Icon_minitimeЧет Юли 11, 2013 2:23 pm by Gwenhyvar Baldwin

» Кейт Паркър
Една от тесните преки Icon_minitimeНед Сеп 30, 2012 12:39 pm by Кейт Паркър

» Катрин Евънс
Една от тесните преки Icon_minitimeВто Яну 10, 2012 8:39 pm by Katharina Valerion

» Флореция, Италия, две години по-рано.
Една от тесните преки Icon_minitimeПет Яну 06, 2012 3:59 pm by Katharina Valerion

» Марлена Примроуз
Една от тесните преки Icon_minitimeПет Яну 06, 2012 3:07 pm by Katharina Valerion

»  Loraine Hotel
Една от тесните преки Icon_minitimeПет Яну 06, 2012 8:16 am by Paola Vannecker

» Другарче за РП
Една от тесните преки Icon_minitimeСря Яну 04, 2012 6:37 am by Т.Sparrow

» Флууд владение
Една от тесните преки Icon_minitimeВто Яну 03, 2012 8:06 pm by Paola Vannecker

»  Коя песен слушате в момента?
Една от тесните преки Icon_minitimeПон Яну 02, 2012 6:17 pm by Paola Vannecker

Top posters
Angelique Roux Chevalier
Една от тесните преки Vote_lcapЕдна от тесните преки Voting_barЕдна от тесните преки Vote_rcap 
Gwenhyvar Baldwin
Една от тесните преки Vote_lcapЕдна от тесните преки Voting_barЕдна от тесните преки Vote_rcap 
Paola Vannecker
Една от тесните преки Vote_lcapЕдна от тесните преки Voting_barЕдна от тесните преки Vote_rcap 
Katharina Valerion
Една от тесните преки Vote_lcapЕдна от тесните преки Voting_barЕдна от тесните преки Vote_rcap 
Хенри Фицрой
Една от тесните преки Vote_lcapЕдна от тесните преки Voting_barЕдна от тесните преки Vote_rcap 
Ariyah Daemos Bloodroyal
Една от тесните преки Vote_lcapЕдна от тесните преки Voting_barЕдна от тесните преки Vote_rcap 
Joseph Blackwell
Една от тесните преки Vote_lcapЕдна от тесните преки Voting_barЕдна от тесните преки Vote_rcap 
Т.Sparrow
Една от тесните преки Vote_lcapЕдна от тесните преки Voting_barЕдна от тесните преки Vote_rcap 
Амбър Виваскес
Една от тесните преки Vote_lcapЕдна от тесните преки Voting_barЕдна от тесните преки Vote_rcap 
Isaak Dunn
Една от тесните преки Vote_lcapЕдна от тесните преки Voting_barЕдна от тесните преки Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Пон Дек 05, 2011 7:27 pm

 

 Една от тесните преки

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Angelique Roux Chevalier
Admin
Angelique Roux Chevalier


Брой мнения : 425
Join date : 05.12.2011

Една от тесните преки Empty
ПисанеЗаглавие: Една от тесните преки   Една от тесните преки Icon_minitimeПон Дек 05, 2011 12:27 pm

Една от тесните преки Winter_story_by_nayein
Върнете се в началото Go down
https://world-of-winter.bulgarianforum.net
Eric Rorschach

Eric Rorschach


Брой мнения : 4
Join date : 10.12.2011

Една от тесните преки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една от тесните преки   Една от тесните преки Icon_minitimeСря Дек 14, 2011 2:49 pm

Когато Ерик най-сетне събуди сутринта, със задоволство установи, че навън вали сняг. Снежната покривка дори беше позатрупала тук-там коли и къщи. А какво по-хубаво от зимата, мислеше си той. По-голямата част от живота си бе прекарал по топли места и те му бяха дошли до гуша. Затова и бе тази привързаност към студа. Особено в местата, където трае половин година – имаше чувството, че заточението там ще бъде най-хубавото нещо, което някога щеше да му се е случвало. И може би беше прав. Но поради липса на такива санкции му оставаха само фантазиите, свързани със студените страни. Защото едва ли би се преместил там сам...

Сутринта прекара с един „студент” в къщата му на три етажа. Нямаше как да не отбележи на няколко пъти лакомията на този свой ученик. И все пак му беше интересен и затова му помагаше с проблема, който при всички се оказваше тази уж дарба, не винаги играеща в тяхна полза. Към обяд имаше чувството, че главата му ще експлодира, ако още малко постои в онази къща, затова просто взе черното си палто от стола и тръгна към вратата.

Искаше да се разходи. Рядко му се отдаваха такива възможности. Особено в този град. Все нанякъде бързаше по поръчки. Дори още не бе разгледал обстойно града, което бе срамно, като се има предвид пребиваването му от вече три-четири месеца. Главните улици не му вдъхваха доверие с тези претрупани магазини, дебнещи като чудовища от всеки ъгъл. Затова избра нещо по… обикновено. Тиха и спокойна улица, на която вече уличното осветление беше включено и на фона на лампите се виждаха снежинките, които падаха надолу и надолу… Блъсна се в нещо или някого. Да, определено беше някого. Не му трябваше пророческа способност, за да разбере какво ще се случи сега. Нямаше да е толкова лошо, ако беше просто той, но в ръката си държеше чаша кафе, чието съдържание вече не беше в пластмасовата обвивка.

- Извинявам се, аз съм виновен. А уж ми казаха, че не било петък 13-ти. – повдигна рамене и помогна на момичето да се изправи.
Върнете се в началото Go down
Charlotte Beatris Moleyn

Charlotte Beatris Moleyn


Брой мнения : 16
Join date : 10.12.2011

Една от тесните преки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една от тесните преки   Една от тесните преки Icon_minitimeСря Дек 14, 2011 3:18 pm

Обикалях града.. бясна...направо ми идеве да убия някой, ама наистина...Умирах от глад.Едвам издърьах да не се нахвърля на някой минувач.От няколко дни си стоях жадна и се хранех с човешка храна, която ненавиждах,мразех я, но не исках да създавам смут в града.
Имаше много хора по улицата, а аз усещах кръвта във вените на минувачите.За да не направя някоя глупост, реших да се скрия в една малка, тясна, тъмна уличка.
Исках спокойствие.Днешният ден беше ужасен, а и случката в магазина за стари вещи..Това беше нещото, което най-много ме вбеси.Аз просто исках да видя онова колие, дори бях мила, нещо нетипично за мен.Това колие обаче означаваше прекалено много и трябваше да го имам...
Докато мислех как да си получа колието, обмислях дори да ходя до магазина всеки ден докато ми обърнат внимание, някой се блъсна в мен и усетих нещо горещо по кожата си.
- Извинявам се, аз съм виновен. А уж ми казаха, че не било петък 13-ти.
Вдигнах поглед към човека, който каза това.Момчето ми помогна да се изправя и ми се извини.
- За мен този ден е като петък 13-ти дори по-зле.-засмях се и се представих.
- Аз съм Шарлот.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Една от тесните преки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една от тесните преки   Една от тесните преки Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Една от тесните преки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Winter World :: Скованият от студ град :: Търговската улица-
Идете на: