Winter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Winter World

RPG forum
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Да разменим банери (:
 Loraine Hotel Icon_minitimeЧет Юли 11, 2013 2:23 pm by Gwenhyvar Baldwin

» Кейт Паркър
 Loraine Hotel Icon_minitimeНед Сеп 30, 2012 12:39 pm by Кейт Паркър

» Катрин Евънс
 Loraine Hotel Icon_minitimeВто Яну 10, 2012 8:39 pm by Katharina Valerion

» Флореция, Италия, две години по-рано.
 Loraine Hotel Icon_minitimeПет Яну 06, 2012 3:59 pm by Katharina Valerion

» Марлена Примроуз
 Loraine Hotel Icon_minitimeПет Яну 06, 2012 3:07 pm by Katharina Valerion

»  Loraine Hotel
 Loraine Hotel Icon_minitimeПет Яну 06, 2012 8:16 am by Paola Vannecker

» Другарче за РП
 Loraine Hotel Icon_minitimeСря Яну 04, 2012 6:37 am by Т.Sparrow

» Флууд владение
 Loraine Hotel Icon_minitimeВто Яну 03, 2012 8:06 pm by Paola Vannecker

»  Коя песен слушате в момента?
 Loraine Hotel Icon_minitimeПон Яну 02, 2012 6:17 pm by Paola Vannecker

Top posters
Angelique Roux Chevalier
 Loraine Hotel Vote_lcap Loraine Hotel Voting_bar Loraine Hotel Vote_rcap 
Gwenhyvar Baldwin
 Loraine Hotel Vote_lcap Loraine Hotel Voting_bar Loraine Hotel Vote_rcap 
Paola Vannecker
 Loraine Hotel Vote_lcap Loraine Hotel Voting_bar Loraine Hotel Vote_rcap 
Katharina Valerion
 Loraine Hotel Vote_lcap Loraine Hotel Voting_bar Loraine Hotel Vote_rcap 
Хенри Фицрой
 Loraine Hotel Vote_lcap Loraine Hotel Voting_bar Loraine Hotel Vote_rcap 
Ariyah Daemos Bloodroyal
 Loraine Hotel Vote_lcap Loraine Hotel Voting_bar Loraine Hotel Vote_rcap 
Joseph Blackwell
 Loraine Hotel Vote_lcap Loraine Hotel Voting_bar Loraine Hotel Vote_rcap 
Т.Sparrow
 Loraine Hotel Vote_lcap Loraine Hotel Voting_bar Loraine Hotel Vote_rcap 
Амбър Виваскес
 Loraine Hotel Vote_lcap Loraine Hotel Voting_bar Loraine Hotel Vote_rcap 
Isaak Dunn
 Loraine Hotel Vote_lcap Loraine Hotel Voting_bar Loraine Hotel Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Пон Дек 05, 2011 7:27 pm

 

  Loraine Hotel

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Angelique Roux Chevalier
Admin
Angelique Roux Chevalier


Брой мнения : 425
Join date : 05.12.2011

 Loraine Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Loraine Hotel    Loraine Hotel Icon_minitimeПон Дек 05, 2011 6:30 pm

 Loraine Hotel 3394354d
Върнете се в началото Go down
https://world-of-winter.bulgarianforum.net
Paola Vannecker

Paola Vannecker


Брой мнения : 219
Join date : 07.12.2011

 Loraine Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Loraine Hotel    Loraine Hotel Icon_minitimeЧет Дек 22, 2011 1:07 pm

Съгласих се на поканата на Хенри, въпреки, че този тип никак не ми се нравеше. Беше надут, самоуверен и най-мразех такива отрепки. Най-вече вампири. Все пак нямаше къде да спя, а не исках да умра от премръзване, затова мълчаливо го последвах, като не забравих да му покажа, че не по собствено желание.
Поведе ме по някакви улички и скоро се озовахме пред някакъв хотел, доста врачен за вкуса ми. Не си затворих и този път устата и отново последва поредния хаплив коментар:
-В тази дупка ли искаш да нощувам? Ти нормален ли си?!?
Усетих как с държането си само повече го забавлявах, затова се опитах да си придам спокоен вид и видимо раздразнена влязох вътре. Показа ми стаята. Не беше лоша, всичко беше в лилаво, направено с вкус....но изпитвах някаква странна неприязън към мястото и особено към вампира.
Все пак се чувствах длъжна по някакъв начин да му благодаря.
-Мерси-"Хах, това ли беше голямото благодаря" помислих си наум и се почувствах виновна, но това чувство веднага избледня след като зърнах ироничната му физиономия.


*съжалявам, че пиша толкова късно, но изникна нещо....и това не е хотела, който си посочил, но такъв така или иначе не съществува
Върнете се в началото Go down
Хенри Фицрой

Хенри Фицрой


Брой мнения : 111
Join date : 16.12.2011

 Loraine Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Loraine Hotel    Loraine Hotel Icon_minitimeСъб Дек 24, 2011 11:17 am

Вярно хотела не бе кой знае какво но все пак отвън изглеждаше по един начин ,но отвътре бе доста по добре.
-Щом не ти харесва можеш да си тръгнеш по всяко време никой не те държи насила аз само бях любезен с теб а ти се държиш като някоя примадона която явно няма никакви обноски-отвърна той и влезе вътре в хотела.
Когато влязоха вида бе съвсем друг за разлика от външността.Можеше да се каже че бе доста изискан.Явно собствениците не искаха всеки да остава в техния хотел и затова имаха такава фасада.Вътре той можеше да се сравнява с някой 5 звезден хотел нищо че от вън изглеждаше доста занемарен.
-Винаги когато съм в Лас Вегас отсядам тук-отвърна той
-Явно вида от вън те е заблудил не са ли ти казвали да не съдиш книгата по корицата-продължи той без да я поглежда.
След това се насочиха към рецепция
-Добър вечер-поздрави той
-Добър вечер г-н Фицрой стаята ви е готова ще желаете ли нещо друго.
Всъщност да една стая за това момиче нова е в града.-отвърна той
След като се регестрираха им дадоха ключовете двамата се насочиха към стаите които се оказа на един етаж ,но поне бяха в двата края на коридора за щастие на Хенри.
-Еми това е засега надявам се да ти хареса тук, ако има нещо питай преди да си правиш прибързани изводи като преди малко.-отвърна той усмихна се и се насочи към стаята си


П.п За инфо Хенри не отсяда къде да е особено в някои долнопробни хотели все пак е с кралска кръв
Върнете се в началото Go down
Paola Vannecker

Paola Vannecker


Брой мнения : 219
Join date : 07.12.2011

 Loraine Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Loraine Hotel    Loraine Hotel Icon_minitimeСъб Дек 24, 2011 11:50 am

Почувствах се зле и с натежало сърце влязох в стаята си. Хенри, колкото и да ми се искаше да не си признавам, беше прав. Хотелът бе по-луксозен, отколкото изглеждаше, даже беше направо невероятен. Оставих багажа си на пода, нямах намерение да го разопаковам точно сега, след като бях на прага да се тръшна с дрехите на леглото и да се потопя в света на сънищата. Щях да му се реванширам утре и да му се извиня за държането си, да което не си намирах и оправдание. Той не ме познаваше и все пак ми помогна. Може би и за него не трябва да съдя толкова прибързано.
Влязох в банята и си взех топъл душ, който ми подейства успокоително и ободряващо. Облякох нещо по-удобо и се настаних в леглото. Това беше най-мекото нещо, на което съм спала в продължение на 20 години. О, да, определено утре щях да се реванширам на Хенри. А сега мислех да се отпусна и да си отдам заслужена почивка.
Не знаех по кое време съм се събудила. Слънцето вече беше изгряло и лъчите му осветяваха стаята, която ми се струваше все по-уютна. Отворих сънено очи и протегнах ръце-след доста ползотворен сън от доста време. Преоблякох се, измих се и реших да се поразходя. Не ми се стоеше в стаята цял ден. Когато се озовах в коридора бързо промених мнението си и с няколко не толкова уверени крачки се намерих пред стаята на Хенри.
Замислих се дали постъпвам правилно, но действията ми изпревариха разума и почуках три пъти на вратата. Стъписах се, какво щях да му кажа "О, Хенри, съжалявам за вчера, просто съм тъпа егоистка, която не оценява това, което има"-в никакъв случай. Нямаше да се унизявам чак толкова. Мислех да побегна преди да е отворил вратата, но това стана невъзможно. Вратата се отвори и пред мен стоеше сънения господин.
-Аз..исках само да ти кажа, че...-хайде Паола, говори-...съжалявам за вчера. Наистина реагирах прибързано-казах смутено и сконфузено, защото никак не ме биваше в извиненията.
Реших да си тръгна, защото така или иначе, нищо нямаше да се промени. Трябваше да бъда добра, нали!
Върнете се в началото Go down
Хенри Фицрой

Хенри Фицрой


Брой мнения : 111
Join date : 16.12.2011

 Loraine Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Loraine Hotel    Loraine Hotel Icon_minitimeСъб Дек 24, 2011 3:37 pm

Хенри влезе в стаята си без да се обръща назад.Боже какво невъзпитано момиче мислеше си той е наистина бе малко невъзпитана , но може и да има някаква причина за това.Както и да е той остави сака си до леглото и отиде до банята да си изплакне лицето.в точно този момент се почука на вратата, той си изтри лицето в една хавлия и отиде да отвори.На вратата стоеше едно пиколо което държеше някакъв странен пакет в ръцете си
-Това е за вас г-не-отвърна той и го подаде на Хенри след това се извини за безпокойството и си замина.Вампира затвори вратата след себе си и остави пакета на леглото имаше бегла представа какво точно съдържа той и след това го отвори и се оказа прав.Това което търсеше толкова години най-накрая бе в ръцете му.Ще попитате како има в пакета е добре ще кажа.Това бе книга.Книга ще кажете вие какво и е специалното на тази книга.Специалното и е че бе магическа книга с едни от най силните магии,заклинания и отвари които са съществували някога.Хенри от дълго време бе търсил тази книга и сега бе в него.Той се опитваше да помогне на Анджелик като премахне проклятието върху нея,но в крайна сметка не успя да го направи.Но сега имаше някакъв шанс поне да го промени малко толкова че да не коства живота на момичето и да не бъде преследвана.той седна до масата и започна да разглежда книгата страница по страница и да попива информацията от нея.Докато четеше изведнъж някой почука и той се запита кой ли е в този час,но когато погледна към часовника видя че вече е сутрин.Той стана и се запъти към вратата и щом я отвори срещу него бе момичето и се опитваше да смотлеви нещо като извинение.
-Няма нищо всичко е наред но следващия път не преценявай нещата прибързано ставали-каза той и я погледна
-Ако искаш след може да закусим заедно долу.Там можеше да си поръчаш всичко ето искаш-отвърна той и след това затвори вратата без да дочака отговор от момичето
Върнете се в началото Go down
Paola Vannecker

Paola Vannecker


Брой мнения : 219
Join date : 07.12.2011

 Loraine Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Loraine Hotel    Loraine Hotel Icon_minitimeСъб Дек 24, 2011 3:56 pm

"А!?!Можеше поне да не ми затваря вратата под носа" мислех си наум и троснато се врътнах наобратно. Запътих се надолу. Не мислех да го чакам за закуска-коремът ми вече се обаждаше и трябваше да хапна нещо. Бързо се ориентирах и след множество завои и стълби се озовах в ресторанта. Предложиха ми шведска маса, затова взех една чиния и си сложхи от почти всичко. След като се оказа,че в чинията ми няма повече свободно място потърсих с очи празна маса. За щастие бе останала една в дъното. Запътих се натам, а погледите на останалите бяха състредоточени във величствената купчина от храни в чинията ми. Седнах на масата и започнах да се храня, като гледах право пред себе си. Не минаха и пет минути и някакво оживление настъпи в ресторанта. Погледнах към входа и Хенри се задаваше смело като хвърляше по някоя усмивка на момичетата, които припадаха покрай него. Пфф, ужас. Ако знаеха колко е нагъл нямаше да правят така. Отново се съсредоточих в яденето си. Усетих, че някой сяда до мен, но не вдигнах поглед. Знаех кой е, затова не намерих и за нужно да го поздравявам. Отхапах от бялото хлебче и се отпуснах на стола. От доста време на бях спала в толкова изискана обстановка, да не говорим за такива храни и лукс. Откакто дойдох се влачех по улиците с тежките куфари и нямах възможност да огледам обстановката. Наистина всичко в този хотел бе величествено и без причинно упреквах Хенри.
Върнете се в началото Go down
Хенри Фицрой

Хенри Фицрой


Брой мнения : 111
Join date : 16.12.2011

 Loraine Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Loraine Hotel    Loraine Hotel Icon_minitimeСъб Дек 24, 2011 4:25 pm

След като затвори вратата той се върна към книгата и почете още няколко минути след това отиде да се изкъпе.Докато бе под душа си мислеше за нещата през минала нощ за писъка и за капките кръв.Но както и да не след като излезе от банята.Той се огледа в огледалото и след това отиде да се облича.След като си сложи чисти дрехи той остана няколко минути замислен и после излезе от стаята си и се насочи към ресторанта.вътре бе истинска навалица.Той се огледа за миг и видя момичето и се запъти като се огледа наоколо и след това се добра до масата до Паола и седна и веднага след това един сервитьор му донесе една чаша с тъмно червена течност.Той се усмихна леко и поклати глава за благодарност и отпи малко от чашата и след това погледна момичето ,което бе напълнило чинията си си догоре
-Как ти се струва храната и обстановката-попита я той докато леко отпиваше от чашата си.
След около 10-на минути ресторанта започна леко да изпразва.Той седеше и от време на време поглеждаше момичето
-Та от къде си Паола-попита я той изведнъж и направо
-И какво дириш в Лас Вегас-продължи той и я погледна и се усмихна леко
Върнете се в началото Go down
Paola Vannecker

Paola Vannecker


Брой мнения : 219
Join date : 07.12.2011

 Loraine Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Loraine Hotel    Loraine Hotel Icon_minitimeСъб Дек 24, 2011 4:33 pm

Погледнах го изненадано и шумно преглътнах. За първи път някой ме питаше нещо такова. Всъщност за първи път разговарях с някой, който знае истинската ми самоличност. Оставих вилицата на масата и кръстосах нервно ръце. Беше ми стар тик, когато бях нервна или не знаех какво да кажа.
-Ами аз..аз съм от..Нова Зеландия. Прекарах там детството си, но се оказа, че има нещо жизненоважно в този град. Затова съм и тук-замислих се дали да му кажа това, което мислех и просто го изрекох на глас. Надали щеше да стане нещо-всъщност търся една книга...в нея са описани подробно зооморфите. Книгата е наследство от баща ми и трябва да я намеря, защото има нещо, което не знам и което се крие в тази книга. А и трябва да намеря отдавна изгубения си брат...Нямам пари, нямам си и най-малка представа къде съм-просто чудесно-казах всичко и сякаш ми олекна. Не търсих съжалението му или помощта му, просто когато споделиш проблемите си някого ти олеква. Отпих от сока си и продължих да се храня. Не казах нищо повече, оставих тишината да ни притиска. От една страна бе и приятна-не знаех как да се държа с Хенри и много внимавах в думите си. Той ме объркваше и не знаех дали е правилно да бъда себе си.
Върнете се в началото Go down
Хенри Фицрой

Хенри Фицрой


Брой мнения : 111
Join date : 16.12.2011

 Loraine Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Loraine Hotel    Loraine Hotel Icon_minitimeПон Дек 26, 2011 12:31 pm

Той я погледна и леко отпи от чашата си
-Интересно, никога не съм чувал за такава книга а повярвай знам за всички книги които са написана за такива като нас-отвърна той
В това момиче имаше нещо може и да казва истината за тази книга но никога не бе чувал за нея като това можеше да означава че първо тя никога не е съществувала и тя го лъже или второ че тази книга явно е пила в пазена в тайна.
-значи ти си тук заради тази книга така ли.Защо точно Лас Вегас-продължи да разпитва той
Това не му се нравеше много прекалено много съвпадения станаха тук а той не вярваше в съвпаденията.Трябваше да държи под око момичето за всеки случай и да пази неговата книга доста добре.
Той отново от пи от течността и погледна момичето.
-сигурно имаш идеи къде се намира тя щом си дошла чак до тук,нали така-продължи той и я погледна в чакане на нейните отговори.
Върнете се в началото Go down
Paola Vannecker

Paola Vannecker


Брой мнения : 219
Join date : 07.12.2011

 Loraine Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Loraine Hotel    Loraine Hotel Icon_minitimeВто Дек 27, 2011 5:22 pm

-Мисля, че вече казах достатъчно-срязах го. Не исках да бъда груба, но тази тайна бе прекалено важна за мен, за да му я разкривам. Знаех, че книгата е в него, книгата, която ще ми помогне да разбера къде се крие това, което отчаяно търся цял живот. Дано само не се досетеще и не излезеш по-умен, отколкото очаквах. Трябваше да я взема на всяка цена, иначе цялата мисия до лас Вегас бе пълен фарс. нарочно се изгубих, нарочно застанах на онази улица, нарочно се направих, че няма къде да спя, а сега продължавам двойната игра. Не исках да му навредя, но държеше нещо, което нямаше да позволява да изгубя.
Отпих от чай и смених темата, за да не се издам и да не покажа колко близо е до истината. Реших все пак да замажа положението и започнах да редя лжи след лъжи:
-Обичам да пътешествам. затова дойдох тук. Чувала съм интересни неща за това място.
Забелязах, че и двамата бяхме привършили със закуската. Трябваше да бъда мила, за да се осъществи по-лесно плана ми. когато имах удобен случай щях да открадна книгата и да избягам. Подло, нали.
-Какво мислиш да правиш днес?


*сори за голямото забавяне
Върнете се в началото Go down
Хенри Фицрой

Хенри Фицрой


Брой мнения : 111
Join date : 16.12.2011

 Loraine Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Loraine Hotel    Loraine Hotel Icon_minitimeСря Дек 28, 2011 12:13 pm

Той я гледаше и леко се усмихна и след това отпи от чашата си която сега бе наполовина празна.Той не каза нищо когато тя го сряза по този начин, но излъже вампир това явно не го знаеше.Той чуваше учестено удари на сърцето и което значеше че тя лъже също така и леките капчици пот по челото и.Явно бе дошла тук с някаква определена цел и дори случайната им срещата е била и инсценирана от нея.Но за толкова си бе направила труда да се срещне с него.Тогава размишляваше по този въпрос пи малко от чашата си и точно тогава му просветна.
Ама разбира се книгата тя бе след книгата колко може да е глупав трябваше да се досети още щом я спомена.Но книгата не пишеше нищо за такива като нея имаше само начини как да се убият с някое заклинание или унищожителна отвара.Значи това била целта и от самото начало,но е сбъркала противника си.
Ако си мисли че толкова лесно ще и даде книгата се лъжеше жестоко.Хенри имаше опит в използването на магия макар и не голям, но знаеше как да я практикува.Той и се усмихна мило сякаш не знаеше нищо.
-Нека да видим-каза той и се замисли за миг
-Днес имам да посетя една или две изложби и после ще давам автографи на почитатели-отвърна той и я погледна
Бе си пределно ясно че чака възможност да вземе книгата от него но не бе познала.сега книгата щом бе в него той щеше да я пази за да помогне на Анджелик.
След това погледна момичето
-Ами ти как ще прекараш деня си -попита я той и я погледна и отпи от чашата си.
Върнете се в началото Go down
Paola Vannecker

Paola Vannecker


Брой мнения : 219
Join date : 07.12.2011

 Loraine Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Loraine Hotel    Loraine Hotel Icon_minitimeСря Дек 28, 2011 1:28 pm

Хъм..беше зает цял ден. Идеална възможност да взема книгата, която щеше да открие баща ми. Толкова ми липсваше и нямах търпение да използвам скритите сили на ценното нещо, което беше у Хенри. дано само не се осъмни, защото цялата ми мисия отива на кино. Не исках да навредя на никого, най-малко на него, но баща ми бе в беда. Може би на събеседникът му също е нужна да помогне, но се съмнявах, а и ми трябваше за около седмица. Нищо повече. После щях да му я върна и да забравя за всичко.
-Ами..аз трябва да напазарувам, да си намеря жилище и най-вече работа-започнах да изреждам. Всъщност нямаше да правя нито едно от изброените. Нямаше да ми е нужно, след като книгата попаднеше в ръцете ми. Чувствах се гузна, заради това, което щях да направя,но ме успокояваше това, че я взимах за добро. Бях на път да се разкая и да призная всичко на Хенри,но нещо ме спря. Той нямаше д ми повярва, щеше да избяга с книгата и шансовете ми да освободя баща си пропадаха. Не бях сигурна, че вътре в книгата ще има това, което ми трябва, но Той бе категоричен и ме упъти да дойда тук. Магьосникът, който ми помогна и ми показа книгата. И притежателя. Нищо нямаше да загубя, ако я вземех. може би щях да намеря тайни, за които не съм и подозирала.
Върнете се в началото Go down
Хенри Фицрой

Хенри Фицрой


Брой мнения : 111
Join date : 16.12.2011

 Loraine Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Loraine Hotel    Loraine Hotel Icon_minitimeСря Дек 28, 2011 1:51 pm

Той я слушаше и се правеше че и вярва,но това бе далеч от истината.Значи цялата тирада до тук е била измама на него това не му хареса.Да го правят на идиот.Бе решен да разбере истината и знаеше точно как да направи това.Той изпи останалата част от съдържанието в чашата.
-Сега ме извини но ще трябва да се приготвя и да тръгвам-каза той с блага усмивка и стана и се насочи към стаята си.Когато бе пред нея се направи че има проблем с отварянето на вратата за да види дали тя го проследява.Той влезе вътре без да направи нищо.Щом вече бе в стаята си той се огледа наоколо за да види с какво може да замени книгата все едно бе тя.След около десетина минути той намери това което търсеше и го постави на мястото на книгата и я обвърза така сякаш не бе я отварял а истинската книга скри ... на едно място .След това отвори прозореца за да се проветри малко докато бе навън.След това се преоблече сложи си раницата и излезе и след това заключи.сложи ключа в раницата си и тръгна по коридора надолу и след това излезе от хотела и се насочи към центъра на града.
Върнете се в началото Go down
Paola Vannecker

Paola Vannecker


Брой мнения : 219
Join date : 07.12.2011

 Loraine Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Loraine Hotel    Loraine Hotel Icon_minitimeСря Дек 28, 2011 2:48 pm

Прибрах се в стаята си и набързо прибрах нещата си, готова след взимането на книгата да се изпаря. Още не бях сигурна, че постъпвам правилно, но мисълта, че ще видя отново баща си ми вдъхваше кураж.
Изчаках докато Хенри излезе и бавно се приблжих до стаята му. Огворих с помощта на заклинание. И аз назвайвах нещо от магията, макар не на толкова добро ниво, на колкото ми се искаше.
Огледах се и веднага зърнах книгата. беше оставена на ощното му шкафче, явно все още неотваряна. Приблжих се с леко страхопочитание и я поех в ръце. Нямах търпение да я отворя, затова внимателно прелистих страниците.
Но..какво по дяволите беше това! Това не бе никаква книга със заклинания. тук ставаше нещо. Бе прекалено лесно и започвах сериозно да се съмнявам в нещата. Дали беше разбрал?Нарочно ли е оставил тази книга тук? Претърсих стята му, но никъде нямаше втора.
Уплаших се, че може да съм се издала и тъкмо когато понечих да изляза, вратата се отвори.
Върнете се в началото Go down
Хенри Фицрой

Хенри Фицрой


Брой мнения : 111
Join date : 16.12.2011

 Loraine Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Loraine Hotel    Loraine Hotel Icon_minitimeСря Дек 28, 2011 3:26 pm

-Така така какво си имаме тук-прозвуча глас някъде от стаята и по точно от отвореният прозорец.По рано той го бе отворил цел за да може да влезе и да изненада момичето.Както и направи сега си седеше най-спокойно и я гледаше докато държеше фалшивата книга.
-Явно си търсела това-каза той и извади истинската книга от раницата си и я след това погледна момичето.После слезна от прозореца и влезе в стаята и застана на няколко метра от момичето.
-Сега какво да те правя- той и я погледна с леко демоничен поглед който би уплашил всеки.Той все още държеше книгата.
-Нека да ти дам един съвет никога недей да лъжеш вампир,защото винаги разбираме кога някой се опитва да ни заблуди и тогава нещата стават доста грозни.Той пак я погледна и леко се приближи до нея като оставяше някаква дистанция между тях.Не искаше да бъде изненадан.
-Сега да решим какво да правя с теб малка крадло-каза той и се огледа наоколо като същевременно не изпускаше момичето от поглед.Нямаше смисъл да се опитва да избяга от него все пак бе вампир при това доста силен и способен.
-Та така. Сега ще ми кажеш всичко което искам да знам независимо дали ти харесва или не-отвърна той и разтвори книгата.
-Помогни ми истина да получа,
и това което искам науча
До утре по същото време
спомена забрава ще обземе
- прочете той от книгата и я погледна.
-Това е заклинание за истина и в рамките на 24 часа ще говориш истината и нищо друго искаш или не искаш-продължи той и остави книгата до себе си.
-Така за какво бе цялата тази история защо ти е нужна моята книга и какво възнамеряваш да правиш с нея-каза той и я погледна с твърд поглед
Върнете се в началото Go down
Paola Vannecker

Paola Vannecker


Брой мнения : 219
Join date : 07.12.2011

 Loraine Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Loraine Hotel    Loraine Hotel Icon_minitimeСря Дек 28, 2011 4:41 pm

Почувствах се странно, може би заради магията. Моментално започнах да говоря, докато не изрекох и последната капка истина, касаеща книгата и него:
-Исках да открадна книгата. Да я взема и после да ти я върна. Така щях да спася баща си от зло проклятие, но ако ти бях признала всичко надали щеше да ми я дадеш. Нямах зли намерение. Просто исках баща ми да е добре.
Казах думите почти машинало, както дете рецитира стихотворение. Не знаех Как ще реагира, бях се натопила в сериозни неприятности, а магията още имаше действие върху мен. Цял ден. Ужас. Хубавото беше, че поне можех да разсъждавам трезвено. Опитах да се превърна в тигър, но магията не ми позволяваше, нищо, че се касаеше само за това, какво говоря. Седнах в края на леглото и безсилно въздъхнах. Края на този ад нямаше да настъпи скоро и вярвах, че предстоят само унижения от моя страна. Дори не поглеждах Хенри, беше излишно, защото тогава нищо нямаше да ме спре да му смачкам физиономията.
Върнете се в началото Go down
Хенри Фицрой

Хенри Фицрой


Брой мнения : 111
Join date : 16.12.2011

 Loraine Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Loraine Hotel    Loraine Hotel Icon_minitimeСря Дек 28, 2011 5:02 pm

Той я погледна само за миг и след това се обърна към прозореца
-Дори и това да е така трябваше да ми кажеш истината от самото начало а не да използвам това заклинание върху теб сега-отвърна той и сложи ръце зад кръста си.
-Ти си имала ясната представа а не си дошла при мен на момента.Тогава щях да ти помогна на мига а сега не съм толкова сигурен.Едно от нещата които най мразя е да лъжат.-продължи той като погледна момичето което седеше на леглото
-Сега какво да те правя теб-продължи той без да я поглежда този път.
-Сега искам да ми кажеш всичко от до и как разбра че Книгата е в мен.Трябва да имала информация.Срещата и всичко останало е било фарс.-каза той и я погледна
След това направи няколко крачки в стаята като размишляваше какво да направи сега явно момичето е било в беда щом стигнало да открадне от него.Но трябваше да разбере повече преди да се забърка в тази история.Трябваше да знае с какво се захваща още от сега.
-Сега искам да ми разкажеш цялата история разбрали ме-отвърна той и погледна момичето което стоеше на леглото с посърнало лице.
Върнете се в началото Go down
Paola Vannecker

Paola Vannecker


Брой мнения : 219
Join date : 07.12.2011

 Loraine Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Loraine Hotel    Loraine Hotel Icon_minitimeСря Дек 28, 2011 7:19 pm

И сега искам или не трябваше да му разкажа всичко-от игла до конец. Заради тъпата магия. Въздъхнах печално и заговорих против волята си със същия машинален глас:
-Имах идеално семейство. Но баща ми се забърка не с когото трябва. Изневеряваше и на мама. Оттам знам, че имам брат, който живее тук. забърка се с типове, които имаха свръхестествени спосолности-бяха магьосници. Не зная почти нищо за тях, освен това, че се подчиняват на някой и са като марионетки в ръцете му. Прокляха го с мерна магия. А отговорът за нея се крие в тази книга-посочих ценното му притежание-с мама отдавна му бяхме простили и се заклех, че ще го спася. Все пак ми е баща..-свих рамене. Последното го казах ивън магията и продължих. Хенри така или иначе нямаше да различи едното от другото-не исках да те лъжа, но най-сигурния начин бе да я отмъкна под носа ти. Веднъж подслушах тези типове и чух твоето име. Разтърсих се и разбар къде живееш, какво обичаш, навиците ти. А и че си се впуснал в търсене на книгата, която ми трябва. Само, че не знаех защо ти е . И тогава не ме интересуваше. в начолото мислех да те помоля да ми я отстъпиш, но когато говорихме, разбар, че така няма да стане. И общо взето, затова прибегнах до този метод.
-И ако искаш ме зарежи в хотела, няма да ти е за първи път-саркастично изявих. Предполагах, че няма да съм първата глупачка, която се е забъркала с този тип и той я е зарязал.
Станах от леглото и понечих да отворя вратата. Но някаква магия ме спря. Обърнах се въпросително към Хенри.
-Сега и да изляза ли не мога?
Върнете се в началото Go down
Хенри Фицрой

Хенри Фицрой


Брой мнения : 111
Join date : 16.12.2011

 Loraine Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Loraine Hotel    Loraine Hotel Icon_minitimeСря Дек 28, 2011 7:43 pm

Той я погледна изненадано
-Не знам за какво говориш.Можеш да ходиш и да правиш каквото си искаш,но когато те те питат нещо ще трябва да отговаряш само с истината и нищо друго в рамките на 24 часа-отвърна той
След това се замисли за разказа на момичето значи и други знаеха за това,но откъде не бе казал на никого какво ще прави за да не стане нещо такова,макар че то стана така и така се случи.Явно нямаше друг избор освен да и помогне и да разбере кои са тези хора и какво целят.Той имаше предположения че искат книгата за да наранят Анджелик и това не му хареса особено.
-Добре ще ти помогна с това но ти няма да оставаш насаме с тази книга.Само да си и помислиш да задигнеш тази книга ще ти се искало да не си ме срещала,ясно ли е-каза той и погледна момичето с твърде сериозен поглед.
Той се загледа през прозореца в улицата и преминаващите хора по нея и се замисли какъв ще е следващия му ход.
Върнете се в началото Go down
Paola Vannecker

Paola Vannecker


Брой мнения : 219
Join date : 07.12.2011

 Loraine Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Loraine Hotel    Loraine Hotel Icon_minitimeСря Дек 28, 2011 8:05 pm

След всичко, което му признах не ми ли дължеше поне една мила дума. Ядно го погледнах като хвърлях огнени пламъци само с поглед. И благодарение на чудната магия, която си докарах, заради този зъбатко, езикът ми се развърза и заредих от цветни та по цветни обиди:
-Глупак, идиот. За какъв се мислиш? Върви при зъбатите си приятели и ми остави книгата. Да не мислиш, че ми е лесно, а!!! О, не само на теб винаги ти е трудно, ти си невнната жертна на обир. Чуй ме внимателно, ненавиждам те и когато направих опит да го превъзмогна ти показа колко си самонадеян и егоистичен. Мразя те!-беше последната чи реплика преди да затрушна вратата. наговорих му куп обиди, за които можех да се оправдая със заклинанието. Но дори и да го нямаше пак щях да го кажа. нещо в този тип ме объркваше и ме изкарваше извън релси. Влязох в стаята си си и в яда си си ударих ръката в шкафа. Завиках от от болка, но най-вече от ярост и се тръшнах на леглото. Повече нямаше да му проговоря. Никога.
Върнете се в началото Go down
Хенри Фицрой

Хенри Фицрой


Брой мнения : 111
Join date : 16.12.2011

 Loraine Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Loraine Hotel    Loraine Hotel Icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 9:46 am

Хенри остана в стаята си и леко се усмихна
-Колко жалко.Ако си мисли че ще стане по нейната жестоко се лъже.Трябваше да и го кажа - отвърна той и се усмихна пак.След това погледна отново през прозореца.
Това което каза момичето за онези хора го притесняваше ако тази книга попадне в неподходящи ръце би станало много лошо.А и бе обещал на вещицата която е направила книгата че ще я пази на всяка цена.Макар че от тогава са минали почти 250 години а книгата бе доста голяма.Той седна на един стол до масата която се намираше до прозореца и пак започна да прелиства книгата.Също така се чудеше какво роля има това момиче в цялата работа явно онези са знаели че тяги подслушва и са решили тя да им свърши мръсната работа.Но явно тя не се усетила изобщо и щом вземе книгата те я вземат от нея.Добре че не стана точно така сега той трябваше да си отваря очите на четири и да внимава за книгата да не бъде взета от тях, а колкото до момичето трябваше да и помогне но не знаеше как.
Върнете се в началото Go down
Paola Vannecker

Paola Vannecker


Брой мнения : 219
Join date : 07.12.2011

 Loraine Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Loraine Hotel    Loraine Hotel Icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 12:27 pm

Стоях в стаята си и гневно скърцах със зъби. Реших, че е по-разумно да не излизам, при положение, че заради Хенри се насадих с тази глупава магия. някои хора нямаше да искат истината точно от моите уста. Опитах се да отклоня мислите си в друга посока, но нищо не помагаше. Съзнанието ми само чертаеше картини как най-бързо да убия вампира. Магията блокираше зооморфските ми способности и дори така не можех да се разсейвам. Мразех го. Мразех го. Ако знаех, че всичко ще се преобърне така нямаше въобще да си губа времето с този идиот. Но един въпрос ме глождеше-защо му е нужна книгата и защо я пази толкова ревностно.
Не ме свърташе на едно място, затова излязох от стаята си и се насочих към тази на Хенри. Издишах дълбоко и почуках. Не дочаках отговор, а влязох вътре, като се стараех да бъда по-любезна.
-Трябва да ми помогнеш-погледнах го в очите. Знаех, че се излагам на риск и надали ще се съгласи, но нямах никого другиго.
Върнете се в началото Go down
Хенри Фицрой

Хенри Фицрой


Брой мнения : 111
Join date : 16.12.2011

 Loraine Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Loraine Hotel    Loraine Hotel Icon_minitimeПет Дек 30, 2011 12:38 am

Той най спокойно си четеше от книгата когато се почука и вратата се отвори и момичето отново влезе и поиска помощта му.Той я погледна от стола си без да става.
-Нали бях глупак и идиот,мислех че вече не искаш помощта му-подразния той и докато четеше книгата без да обръща голямо внимание на момичето.
-Мммм... не знам.Малко съм обиден от думите ти.-продължи той
Искаше да си поиграе с нея малко преди да и съобщи това сигурно щеше да я шокира леко
-Не знам как да ти го кажа затова ще давам направо.Използва ли са те Паола.По най долен начин.Знае ли са че ги подслушваш и са се надява ли да вземеш книгата от мен и след това те са щели да я вземат от теб по всякакъв начин дори ако е трябвало да те убият-отвърна спокойно той макар че тази новина бе доста шокираща и той я съобщи сякаш не бе кой знае какво.
Той се върна към четивото си като с края на окото си очакваше реакцията на момичето.
Върнете се в началото Go down
Paola Vannecker

Paola Vannecker


Брой мнения : 219
Join date : 07.12.2011

 Loraine Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Loraine Hotel    Loraine Hotel Icon_minitimeПет Дек 30, 2011 7:21 am

Какво!!!Използвали!Значи всичко досега беше фарс, всичките ми усилия бяха напразни и никога нямаше да видя баща си. Беше прекалено, подли, подмолни животни. Докато в началото бях изпълнена със тъга и унижение, сега гневът нарастваше и щях при първа възможност да им наритам муцуните. Всичко беше напразно-идването ми тук, цялата подготовка, покрай открадването на книгата. Седнах онемяла на края на леглото. За миг изолирах всички, дори закоравелия вампир, който ми съобщи това, сякаш се отнасяше за човек на стотици километри оттук.
Нямаше сълзи. Само празнота. Празнота, че повече нямаше да видя баща си, празнота, че бях излъгана по най-подмолния начин, празнота-че вече наистина си нямах никого. Не можех да открия брат си, нямах жилище, а усещах, че още днес трябва да се изнеса от хотела. В миг всичко се струти.
-Още си оставаш идиот-казах му, нарушавайки мълчанието. Но не го казах с обикновения си весел тон, прозвуча леко печално. Станах унило и се насочих към вратата. Както бързо дойдох, така и бързо щях да си тръгна.
Погледнах за малко Хенри. Продължаваше да чете тази тъпа книга.
-Аз ще тръгвам. И макар, че си най-големият глупак, който съм срещала през живота си мерси-направих безуспешен опит за усмивка.
Върнете се в началото Go down
Хенри Фицрой

Хенри Фицрой


Брой мнения : 111
Join date : 16.12.2011

 Loraine Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Loraine Hotel    Loraine Hotel Icon_minitimeПет Дек 30, 2011 7:50 pm

Той я погледна леко
-Какво тръгваш ли си вече.Жалко значи не искаш да спасиш баща си така ли да го разбирам.А и ако бях на твое място бих искала да им го върнеш,но ти си знаеш.-отвърна той без повече да поглежда момичето.
Той продължи да чете и прелисти от книгата и му бе все едно дали момичето бе тук.Явно все още не излязла.
-Ти си силна само на думи,говориш и нищо повече.Като разбра че са те използвали ти веднага се предаде и започна да обиждаш другите.Ти си жалко подобие на същество.Баща ти би се срамувал от теб да знаеш.И не се опитвай да ме заплашваш защото ще си останеш с тях а и може да се простиш с живота си-отвърна леко студено той
-Ако искаш да помогна остани и се дръж като зрял човек а не като някое разглезено хлапе.Ако ли не ето там е вратата излез и повече не искам да чувам нищо от и за теб ясно ли е момиченце-продължи той със същия студен глас.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 Loraine Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Loraine Hotel    Loraine Hotel Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Loraine Hotel
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Winter World :: Скованият от студ град :: Хотели-
Идете на: