Winter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Winter World

RPG forum
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Да разменим банери (:
 Starbucks Coffee Icon_minitimeЧет Юли 11, 2013 2:23 pm by Gwenhyvar Baldwin

» Кейт Паркър
 Starbucks Coffee Icon_minitimeНед Сеп 30, 2012 12:39 pm by Кейт Паркър

» Катрин Евънс
 Starbucks Coffee Icon_minitimeВто Яну 10, 2012 8:39 pm by Katharina Valerion

» Флореция, Италия, две години по-рано.
 Starbucks Coffee Icon_minitimeПет Яну 06, 2012 3:59 pm by Katharina Valerion

» Марлена Примроуз
 Starbucks Coffee Icon_minitimeПет Яну 06, 2012 3:07 pm by Katharina Valerion

»  Loraine Hotel
 Starbucks Coffee Icon_minitimeПет Яну 06, 2012 8:16 am by Paola Vannecker

» Другарче за РП
 Starbucks Coffee Icon_minitimeСря Яну 04, 2012 6:37 am by Т.Sparrow

» Флууд владение
 Starbucks Coffee Icon_minitimeВто Яну 03, 2012 8:06 pm by Paola Vannecker

»  Коя песен слушате в момента?
 Starbucks Coffee Icon_minitimeПон Яну 02, 2012 6:17 pm by Paola Vannecker

Top posters
Angelique Roux Chevalier
 Starbucks Coffee Vote_lcap Starbucks Coffee Voting_bar Starbucks Coffee Vote_rcap 
Gwenhyvar Baldwin
 Starbucks Coffee Vote_lcap Starbucks Coffee Voting_bar Starbucks Coffee Vote_rcap 
Paola Vannecker
 Starbucks Coffee Vote_lcap Starbucks Coffee Voting_bar Starbucks Coffee Vote_rcap 
Katharina Valerion
 Starbucks Coffee Vote_lcap Starbucks Coffee Voting_bar Starbucks Coffee Vote_rcap 
Хенри Фицрой
 Starbucks Coffee Vote_lcap Starbucks Coffee Voting_bar Starbucks Coffee Vote_rcap 
Ariyah Daemos Bloodroyal
 Starbucks Coffee Vote_lcap Starbucks Coffee Voting_bar Starbucks Coffee Vote_rcap 
Joseph Blackwell
 Starbucks Coffee Vote_lcap Starbucks Coffee Voting_bar Starbucks Coffee Vote_rcap 
Т.Sparrow
 Starbucks Coffee Vote_lcap Starbucks Coffee Voting_bar Starbucks Coffee Vote_rcap 
Амбър Виваскес
 Starbucks Coffee Vote_lcap Starbucks Coffee Voting_bar Starbucks Coffee Vote_rcap 
Isaak Dunn
 Starbucks Coffee Vote_lcap Starbucks Coffee Voting_bar Starbucks Coffee Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Пон Дек 05, 2011 7:27 pm

 

  Starbucks Coffee

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Angelique Roux Chevalier
Admin
Angelique Roux Chevalier


Брой мнения : 425
Join date : 05.12.2011

 Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Starbucks Coffee    Starbucks Coffee Icon_minitimeПон Дек 05, 2011 7:06 pm

 Starbucks Coffee Dupont-starbucks-v
Върнете се в началото Go down
https://world-of-winter.bulgarianforum.net
Paola Vannecker

Paola Vannecker


Брой мнения : 219
Join date : 07.12.2011

 Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee    Starbucks Coffee Icon_minitimeПет Дек 09, 2011 6:08 pm

Бях тотално объркана. Мислите ми препускаха като мълнии и не бях в състояние да правя, каквото и да е. Знаех кой ми е нужен в този момент-София, най-добрата ми приятелка. Познавахме се още от деца и тя беше нещото, което никога не исках да загубя. Звъннах й и се разбрахме да пием по кафе в Старбукс. Навлякох някакви дрехи и излязох. Навън леко духаше, но времето беше топло и приятно. Нямаше много хора, което ме учуди. По тази улица винаги имаше движение и понякога не можеше да се разминеш от хора.
Вървях бавно и се наслаждвах на времето. Неусетно стигнах до желаното място и влязох вътре. Топлината, аромата на кафе и топли закуски ме изпълни. Зърнах Софи и с бавни крачки се приближих до нея, като същевремнно й се усмихнах. Придърпах си стол и седнах срещу нея.
-Как си?
Не се бяхме виждали от няколко дена и ми липсваше.
Сервитьорката се приближи и си поръчах:
-Едно капучино със двойна сметана...
-А ти?-обърнах се въпросително към нея.
Върнете се в началото Go down
София Анабел Болдуин

София Анабел Болдуин


Брой мнения : 28
Join date : 07.12.2011

 Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee    Starbucks Coffee Icon_minitimeСъб Дек 10, 2011 10:56 pm

София седеше в стаята си на прозореца, пуснала радиото, привършвайки с лака на ноктите на ръцете си. Беше време да смени черното и да пробра нещо по - различно, а именно ярко зелено, което подчертаваше очите 'и. И, за да е в тон с новия си лак, реши да смени пижамата си с черен клин, прилепнал по тялото, къса зелена туника и новите ботуши с токчета, които си бе всела преди няколко часа от един магазин в мола. Точно, когато оправяше косата си и се канеше да слезе на долния етаж и да помогне на семейството си телефонът 'и издаде една специфична мелодия, от която Софи веднага разбра кой 'и се обаждаше. Беше Паола, най - добрата 'и приятелка още от както бяха на шест години и София чувстваше Паола като своя сестра. Би направила всичко за нея и още щом Ла 'и каза, че има нужда от нея София веднага се озова на мястото, на което се бяха разбрали да се срещнат.
Не се бяха виждали от цяла седмица и вече Паола започваше да липсва на София.
- Аз съм идеално. - усмихна се Софи и пооправи леко туниката си.
Точно, когато София щеше да попита Паола как е тя и какво беше толкова спешното, сервитьорката се появи, за да вземе поръчката на момичетата.
- За мен мокачино. - каза Софи, усмихвайки се на сервитьорката и след като тя се отдалечи, Ес се обърна към Паола.
- Ами ти как си? Нещо ново около теб? - попита Софи.
Върнете се в началото Go down
Paola Vannecker

Paola Vannecker


Брой мнения : 219
Join date : 07.12.2011

 Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee    Starbucks Coffee Icon_minitimeВто Дек 13, 2011 11:25 am

-Не знам отъкде да започна...всичко се случи толкова бързо...-бях нервна и започнах нервно да мачкам краищата на поставената салфетка-...тоя се появи.
Софи много добре знаеше за кого говоря, защото две години не можех да преглътна липсата му. Тя беше с мен, страдаше и плачеше с мен и когато си мислех, че напълно съм го забравила, той се появи от нищото.
-Той е тук-повторих тихо, сякаш фактът ще ме ободри. Напротив, усетих голяма буца в гърлото си и болки в стомаха. Това беше моята първа любов. Замина се и ме остави да страдам сама, с разбито сърце. И сега пак се връща, за да направи животът ми още по-черен.
-Не знам какво ще правя. Ти единствена би ме разбрала, но...-прекъснах нещастната си тирада, защото сервитьорката се върна понесла двете ни поръчки. Отпих от капучиното и се почувствах малко по-добре, особено след като срещнах погледа на Софи.
-Какво да правя?-погледнах я с питащи очи и понякога доста се укорявах, че доста исках от нея и я натовархвах само с моите проблеми.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee    Starbucks Coffee Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Starbucks Coffee
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Winter World :: Скованият от студ град :: Търговската улица-
Идете на: